S pomocí moderních technologií se lze obratem spojit s vyhledávanými odborníky, kteří patří ve svém oboru ke špičce. Jedním ze způsobů je platforma StarOfService. Jak funguje a jaké výhody přináší?

Co je StarOfService

Star Of Service - recenze, představení

Webová služba sdružuje, jednoduše řečeno, ty, kteří nabízejí, s těmi, kteří poptávají. Ať už hledáte řemeslníka nebo kreativce, s pomocí StarOfService spolehlivě najdete toho, kdo dokáže vyhovět vašim požadavkům.

StarOfService je tak jakýmsi virtuálním tržištěm, jehož myšlenka se zrodila v roce 2013 ve Francii. A v roce 2018 si začala neomylně razit cestu i do tuzemského prostředí. Filosofií celého projektu je jednoduchost. Hlavní inspirací se stal koncept klasického internetového obchodu. Pakliže si lze tímto způsobem koupit zboží, lze stejně snadno přes internet koupit i službu.

Jak StarOfService funguje

Celá platforma je přístupná oběma cílovým skupinám. Můžete se tedy registrovat jako zadavatel službu poptávající i coby profesionál, který chce svoje služby nabídnout. Sháníte instalatéra nebo svatebního fotografa? StarOfService dokáže spojit ty správné lidi.

Relevanci vyhodnocuje systém na základě vstupních dotazů, které musí každý klient na úvod zodpovědět. To pomůže lépe vyhodnotit jeho požadavky a nabídnout adekvátní řešení. Sám předvybere ze své databáze konkrétní odborníky a ty osloví. Na základě předběžné poptávky se tito lidé sami mohou rozhodnout, zda je pro ně nabídka zajímavá a mají časové kapacity na to, aby mohli začít na zadání pracovat.

V takovém případě k zadavateli poptávky putuje krátký vzkaz spolu s odhadem ceny a odkaz na osobní profil, který obsahuje podstatné informace v podobě popisu dovedností daného profesionála, referencí i kontaktních údajů. Klient tak ihned ví vše potřebné k tomu, aby se mohl rozhodnout, zda si osloveného profesionála opravdu chce najmout.

Sdílení kontaktů a dalších citlivých informací je absolutně bezpečné. Vše bude použito pouze pro původní účel realizování zakázky.

Pro příklad jsem vytvořil poptávku po svatebním fotografovi. Následující screenshoty prezentují, na základě čeho vybírá služba Star Of Service vhodné odborníky:

Poptávka po svatebním fotografovi, která vám přijde vypadá následovně.

Star Of Service - recenze, představení

Příklad poptávky, která vám přijde do systému (případně upozornění na mail).

K zobrazení kontaktních informací je potřeba prvotní kontakt přes službu Star Of Service, zpoplatněný kreditem. Jakmile odešlete první zprávu, zobrazí se vám doplňující kontaktní údaje, jako je tel. číslo, email a celé jméno zadavatele poptávky. Kredity si můžete koupit přes Paypal, online kartou. Výhodou je, že pokud si zadavatel poptávky vybere jiného profesionála než jste vy, kredity se vám vrátí zpět na účet. Jeden kredit stojí 4 Kč, a setkal jsem se s nabídkami kde cena byla maximálně 20 kreditů. V průměru za poslední dva měsíce přišlo 20 poptávek po svatebním fotografovi za měsíc. Což vůbec není špatné!

Jaké výhody má StarOfService

Celý systém pomáhá najít skutečné profesionály, kteří dokáží obstát při plnění zadaného úkolu. Zadavatelům dokáže šetřit čas i náklady. Doslova na dosah ruky mají díky obsáhlé databázi přesně takového člověka, kterého potřebují.

Pro podnikatele se naproti tomu jedná o nízkonákladový způsob, jak dát o svých službách více vědět a získat novou klientelu. Využít ho proto mohou i ti, kteří teprve začínají a hledají způsob, jak se uplatnit.

StarOfService boří hranice a dovoluje se spojit s těmi správnými lidmi bez ohledu na to, kde se zrovna nacházejí. Vyhledávat můžete podle krajů nebo po celé ČR, pakliže povaha nabízené služby umožňuje realizaci ryze na dálku prostřednictvím internetu nebo telefonu. Služba je snadno dostupná na počítači i v mobilním telefonu či tabletu.

Více informací


Jsou pro vás články přínosné? Zasláním jakékoliv drobné částky v bitcoinech (altcoinech) podpoříte provoz stránek a další činnost. Nebo prostě jen klikněte a pošlete nějaký ten btc spam :) Za všechny vaše anonymní příspěvky vřelé díky...

BTC: 3LV7MQqwVP1tayeP9UHHLvVkdKpsP9Mygu

LTC: M8F6dg8zqYxYCeQjrT7kM4S3RmmgFCzUoX

ETH: 0xc7C2D03221CdB3DD1Fb70eD0F3ef525764e66fBF


 

Mohlo by se vám líbit.

Don`t copy text!

Pin It on Pinterest

Share This