Svatební fotografie

Každá svatba je jiná. Ale jenom jedna bude ta vaše. Vzpomínky na nejdůležitější den vašeho života by neměly vyblednout! Chcete si v paměti navždy uchovat ten nejkrásnější okamžik?

Není nic snazšího – napište mi a na všem se domluvíme

Svatební fotografie je pro mě největší výzva. Svatební fotograf musí být perfektně připraven na Váš den – plně informován a k tomu mít připravenou odpovídající techniku a zkušenosti. Dnes není svatební fotografování pouze o obřadu a společném focení novomanželů.
Dobrý svatební fotograf musí mít rovněž zkušenosti s reportážní fotografií, portrétní fotografií s citem pro detail, krásu a emoce druhých. 

Svatební portfolio

 

SVATEBNÍ BALÍČEK OBSAHUJE:

  • Předsvatební schůzka – konzultace
  • Předsvatební fotografování (1h, 10 upravených snímků)
  • Fotografování svatebního dne (30-40 upravených snímků dle výběru klienta)
  • DVD/CD se všemi fotografiemi (300-700 snímků = neupravené) *
  • 5x tisk vybraných fotografií velikosti 15 x 20 cm *
  • 2x tisk vybraných fotografií velikosti A4 *

 

Nezávazná rezervace termínu

* Dle požadavků klienta lze změnit např. na fotokniku, fotoobraz aj. – od toho se dále odvíjí dodatková cena. Většinou se snažím ale vymyslet takovou kombinaci hmotných produktů, aby korespondovala s cenou svatebního balíčku (např. vypustíme neupravené fotografie a tisk vybraných fotografií a přidělám dva fotoobrazy, nebo jinou variantu – vše záleží na naší domluvě.)


Cena pro rok 2018:

8000 Kč / den*


*náklady na dopravu jsou připočteny zvlášť, vzhledem ke vzdálenosti.

PRO VEŠKERÉ INFORMACE, KTERÉ VÁS ZAJÍMAJÍ, JAKO JE ROZSAH NABÍDKY, CENA FOCENÍ, TERMÍNY, VYUŽIJTE PROSÍM KONTAKTNÍ FORMULÁŘ: