+420 721 713 450

Svatební fotografie

Orientační nabídka

Zkoušel jsem různé balíčky a ceny za jednotlivé fotky. Nic dobře u svatebních fotografií nefunguje. Takže má nabídka je následující:

Nafotím:

  •  ranní přípravy, odjezd a příjezd na svatbu, obřad, skupinové fotografie, fotografie novomanželů, hostina, tradice, večerní zábava.

Co dostanete:

  • cca 200 – 400 upravených fotografií v následujících formátech: ve formátu JPG fotografie pro web (cca 2048x1366px) a v plném rozlišení (cca 6000x4000px)
  • Styl úpravy si lze určit, nebo necháte výslednou úpravu na mě.

Cena:

  • 10 000 Kč + cestovné po celé ČR (5 Kč/km) – dopravu neúčtuji po Plzni a přilehlých částech města do 20km.
  • V případě zájmu, lze domluvit předsvatební fotografování cena cca. 2000 Kč.

V případě, že budete chtít fotografie vytisknout na plátno, kapa desku nebo klasický tisk, napište své přání do kontaktního formuláře a já vám pošlu ceny tisku.

Rychlý kontakt:

martin.sistek@seznam.cz

+420 721713450

Portfolio

Každá svatba je jiná. Ale jenom jedna bude ta Vaše. Vzpomínky na nejdůležitější den Vašeho života by neměly vyblednout! Chcete si v paměti navždy uchovat ten nejkrásnější okamžik?

Není nic snazšího – napište mi a na všem se domluvíme

Svatební fotografie je pro mě největší výzva. Svatební fotograf musí být perfektně připraven na Váš den – plně informován a k tomu mít připravenou odpovídající techniku a zkušenosti. Dnes není svatební fotografování pouze o obřadu a společném focení novomanželů.
Dobrý svatební fotograf musí mít rovněž zkušenosti s reportážní fotografií, portrétní fotografií s citem pro detail, krásu a emoce druhých.

Nejraději fotografuji celý svatební den – od příprav po večerní párty. Takovým krásným bonusem navíc je předsvatební fotografování v dostatečném předstihu. Tam máme možnost se vzájemně poznat, vyzkoušet si přítomnost fotografa a naladit se na správnou, společnou vlnu.

Jak vypadá takové předsvatební fotografování?

 

Ještě váháte?

Přečtěte si názory novomanželů:

„Spolupráce s Martinem byla velice příjemná.  Na portrétní novomanželské fotky předem prohlédl hezká místa a celkově měl vše výborně připravené. Na fotografiích skvěle zachytil emoce, detaily i příběh. Výsledek byl perfektní. Patří ti veliké díky Martine!“
„Přáli jsme si, aby výsledná práce fotografa byla solidní, ale jeho práce nás velmi potěšila, byla skvělá.“
„Martin jako fotograf velice mile překvapil.Všechno měl připravené, neměl problém s našimi nápady. Bylo vidět, že si užívá s námi naší společnou radost a dělal maximum proto,aby byly fotky takové, jaké nafotil. Když se stalo, že se mu nějaká fotka nelíbila, hned udělal novou…podle fotek co jsme dostali nic nezanedbal a je vidět, že si fotkama dal hodně práce. Určitě doporučujeme, vzal bych si ho jako fotografa znova.“
„Super fotograf, super focení, super atmosféra..Focení s Martinem bylo moc fajn..Fotil pro mě několikrát módní fotku a vždy jsem byla naprosto spokojená..Fotky byly opravdu profesionální..Moc děkuji a doufám,že brzo zase něco nafotíme..“
„Po celý den byl Martin do focení zapálen. Neměl strach experimentovat (jakožto mladý člověk se nebál jít do nových kousků :D) byla s ním po celý den skvělá domluva.“
„Focení proběhlo v klidu, žádný stres, Martin má hezké a originální nápady a jeho fotky mají šmrnc, určite doporučuji !! Za me 10“

Pokud jste došli až na konec této stránky, jsem přesvědčen o tom, že se Vám má práce líbí. Vzpomínky na nejdůležitější den vašeho života by neměly vyblednout! Chcete si v paměti navždy uchovat ten nejkrásnější okamžik?

Není nic snazšího – napište mi a na všem se domluvíme

Nezávazná rezervace termínu

PRO VEŠKERÉ INFORMACE, KTERÉ VÁS ZAJÍMAJÍ, JAKO JE ROZSAH NABÍDKY, CENA FOCENÍ, TERMÍNY, VYUŽIJTE PROSÍM KONTAKTNÍ FORMULÁŘ:

* Ceny platné od srpna 2018