Minirecenze knihy Travel Bible – pomocník pro zkušené i nezkušené cestovatele

Popadla vás cestovatelská vášeň a nevíte, jak s ní naložit? Po přečtení Travel Bible už vás nic nezastaví.


Autoři Petr Novák a Matouš Vinš nabízí čtenáři praktické rady, které ocení jak zkušený cestovatel, tak i úplný začátečník. Naučí vás snížit své náklady na cestách a připraví vás na dlouhodobý pobyt v zahraničí. Kniha je skvělým pomocníkem při překonávání strachu z neznáma, při hledání levných letenek a v neposlední řadě poradí, jak si na cestách přivydělat.

Kniha Travel Bible se pro svou úspěšnost stala Bestsellerem roku 2016. Jedná se o cestovatelskou příručku, kterou by měl povinně přečíst každý, kdo se chce vydat na cesty. Je čtivá, zábavná a plná osobních zážitků a zkušeností. Nabízí ty nejlepší vychytávky na hledání levných letenek, dále poradí, jaký typ ubytování zvolit, kde se nejlépe najíst, a hlavně jak na tom ušetřit. Může být pro vás perfektním vodítkem jak před odjezdem, tak i na cestách. Díky Travel Bibli se naučíte žít minimalisticky a zjistíte, že cestovat jen s příručním zavazadlem je snadné.

Malajsie 2017 - fotograf Martin Šístek

Cestovat po světě několik měsíců a přitom si ještě přivydělávat? Jak? To se dozvíš v této knize – 135 způsobů, jak si vydělávat na cestách.

V knize mimo jiné najdete i nespočet tipů na chytré aplikace, užitečné odkazy na služby a cestovatelské blogy. Dozvíte se, kdo je to digitální nomád, nahlédnete do online světa a seznámíte se s možnostmi práce přes internet.

Kniha také nabízí praktické rady, jak využít své zážitky z cest a jak najít práci v jednotlivých destinacích. Dále zde najdete zajímavé rozhovory o pouti do Santiaga de Compostela a o dobrovolnictví v Jižní Americe. Poslední stránky jsou pojaty hravě, obsahují totiž mapu vzpomínek a místo pro vlastní poznámky. Po přečtení knihy budete připraveni a odhodláni vyrazit za dobrodružstvím.

Pro Travel Bibli jsem napsal celkově 4 články. Tři o fotografování a cestování s názvem Foťte na cestách jako profík a jednoho průvodce po Madeiře.


Stáhni si ukázku knihy zdarmaVeškeré fotky co na webu naleznete je možné vytisknout na plátno, nebo kapa desku. Pokud se vám můj způsob a styl focení líbí mrkněte na portfolio a služby co nabízím.-----------------------------------------------------------------------------------

Don`t copy text!

Pin It on Pinterest

Share This