Minulý rok mě oslovil cestovatelský web Travel Bible, zda bych se s nimi nepodělil o své fotografické zkušenosti. Mé dlouholeté poznatky jsem shrnul formou rad a tipů v sérii článků pro začínající i pokročilejší fotografy. Bylo mi ale líto neposkytnout tyto cenné materiály svým věrným čtenářům tohoto blogu. Proto se s vámi podělím o mé tři nejnovější články.

Krátkou, ale výstižnou recenzi na pomocníka pro cestovatele naleznete zde


  1. Cestovní fotografie - tipy a rady (3 články) - Martin ŠístekVlastníte zrcadlovku a chystáte se vycestovat? Ať už vyrážíte k moři nebo do Himalájí, přivezte si z dovolené nezapomenutelné fotografie díky článku Foťte na cestách jako profesionál. Jde o velmi obsáhlý soubor užitečných rad a tipů, jak pořídit skvělé cestovní fotografie. Ať už se jedná o kompozici, dobu focení či prioritní fotografické režimy. Tento článek možná změní váš náhled na dovolenkování s fotoaparátem. Zdaleka vše totiž není o technice focení a drahém „dělu“. Kvalitu fotografie ovlivní i váš životní styl a osobnost. Zjistíte, jak se na fotografickou dovolenou správně připravit, i proč raději vyrážím fotit sám. Jste ochotní na sobě zapracovat a posunout svůj fotografický um na novou úroveň? Mé unikátní tipy a rady, které jinde nenajdete, vám dávají tu možnost.
    1. díl článku Foťte na cestách jako profesionál
    2. díl článku Foťte na cestách jako profesionál


  2. Ti z vás, kteří se na poli fotografování pohybují velmi krátkou dobu, ocení především článek Foťte mobilem jako profesionál. Mrkněte se, jak z fotoaparátu svého smartphonu vyždímat maximum. Nebo snad plánujete pořízení nového chytrého telefonu? Tím lépe! Poradím vám, jaké smartphony jsou na fotografování ty pravé a prozradím i profesionální tipy, které využijete, až půjdete se svým drobečkem „na lov“. Zároveň zjistíte, proč a jak úspěšně rozjet svůj účet na Instagramu.
    Foťte mobilem jako profesionál – stačí 4 profi triky

Hodně štěstí při honbě za nejlepší fotografií – ať doma či v zahraničí.Veškeré fotky co na webu naleznete je možné vytisknout na plátno, nebo kapa desku. Pokud se vám můj způsob a styl focení líbí mrkněte na portfolio a služby co nabízím.-----------------------------------------------------------------------------------

Don`t copy text!

Pin It on Pinterest

Share This