Další způsob jak zviditelnit sebe a své služby

Máte talent? Chcete zviditelnit sebe a své služby rychle a jednoduše na správném místě? Jste technicky nadaný, tvoříte webovky, vektorovou grafiku nebo máte doma parádní zrcadlovku a chuť s ní něco vyfotit? Kde však nabídnout své služby? Inzertní servery většinou nejsou právě plné mikroslužeb typu: “Pomůžu vám se zavedením e-shopu, vytvořím vektorovou ilustraci na zadané téma, nebo napíšu vám pět povídek dle konkrétního tématu“. Pokud chcete nabízet své mikroslužby, pak se zkuste obrátit třeba na stovkomat.cz.

Co je vlastně stovkomat? Jeden z největších českých portálů na mikroslužby. Zprostředkovává pracovní nabídky na jednotlivé zakázky. Za menší provizi z každé zakázky vám poskytne zázemí a prostor pro nabídku vašich služeb. Ručí za kvalitu a dodání práce i díky funkci Stovkomat Guru, přes kterou se prodejce zavazuje k splnění zakázky 50 Kč zálohou která se v případě nesplnění přesune na účet zákazníka. Ptáte se, proč byste jako prodejce chtěli vkládat 50 Kč zálohu a riskovat, že o ni přijdete?  Odpověď je jednoduchá. Pokud jste seriózní a plníte své zakázky, samozřejmě že o peníze nepřijdete. Ale zákazník má záruku, že to myslíte vážně. Zákazník bude vědět, že stovkomat mu ručí a to je jeden z důvodů, proč je stovkomat jedním z největších portálů na mikroslužby. A nejlepší způsob pro vás, jak oslovit potenciální zákazníky a vydělat si jednoduše z pohodlí domova.

Vytvořte si nabídku svých služeb na stovkomatu!

Jaké služby lze vytvořit?

Možnosti jsou prakticky neomezené, jakoukoli práci přes internet. Hlavní kategorie ve kterých můžete nabízet své služby:

  • grafika, design (corporate identity, vektorová grafika, tvorba loga, ikon…)
  • fotografické služby, postprocessing
  • online marketing (psaní článku, reklama, linkbuilding atd.),
  • sociální sítě (cokoli týkající se FB, Twitter, Youtube),
  • byznys (poradenství, vzdělávání, průzkumy),
  • psaní a překlady (od povídek po školní práce),
  • IT a programování (webové stránky, kódování, eshopy, online marketing),
  • audio a video (úprava i tvorba zvukových a video nahrávek),
  • životní styl (zvířata, vaření i zdraví, zde najdete cokoli).

Nejprodávanější služby:

Co však nejvíce zajímá nás, je kategorie grafika a design. Jak už jistě víte z předešlých článků, pokud je vaším hobby fotografování, můžete si také celkem slušně vydělat. V téhle kategorii můžete nabízet vaše fotografické služby, prodávat již pořízené fotografie z vašeho portfolia, nebo případně nabídnout grafické služby při úpravě fotografií – pokud se focení věnujete delší dobu, ovládáte dobře třeba programy pro úpravu fotografií nebo jiný grafický program. Nabízí se zde retušování nebo kolorování starých fotografií, tvorba loga, vektorová a bitmapová grafika, fantazii se doopravdy žádné meze nekladou.

Zde naleznete služby, které nabízím na Stovkomatu já. Inspirujte se, nebo některý z mých Jobů vyzkoušejte. Stovkomat garantuje vrácení peněz v případě nespokojenosti.

Jak fungují mikroslužby

Pokud vás stovkomat zaujal a chcete začít nabízet své služby, první co musíte udělat je vytvořit si na stránce účet. Trvá to opravdu jen chviličku, pro začátek vám stačí funkční e-mailová adresa, případně se můžete přihlásit přes svůj Facebook účet. Po vyplnění osobních údajů se můžete vrhnout na podání nabídky.

Stovkomat Guru

Pokud si chcete vylepšit profil nálepkou Stovkomat Guru, budete potřebovat dobít kredit na složení zálohy – výše se odvíjí dle počtu aktivních zakázek – 1 aktivní job = 50 Kč. Záloha se v případě nesplnění zakázky propadá ve prospěch zadavatele. Po ukončení aktivních zakázek se vám záloha samozřejmě vrací. Pokud nechcete investovat, ale potřebujete dobít kredit, je tady také možnost propagace, viz níže. Minimální cena zakázky je 150 Kč. 50 Kč je provize pro stovkomat, zbytek peněz je uhrazen na váš účet do 7 pracovních dnů po splnění zakázky – v případě, že máte aktivovanou funkci stovkomat guru se vám částka proplácí již do 48 hodin.

Nejvyšší cena za job je 3000 Kč. Dobu dodání zakázky si můžete nastavit od 1 do 30 dnů, u express dodání je možnost navýšit cenu. Můžete nabízet také doplňkové služby za extra příplatek.

Vytvořte si nabídku svých služeb na stovkomatu!

Odměna za doporučení webu.

Pokud si chcete trochu vylepšit kredit, máte možnost propagace jobu např. na vaší Facebook stránce. Za každou uskutečněnou zakázku s přihlášením přes váš odkaz se vám na účet připíše 40 Kč.

Docela zajímavé internetové stránky jak rozšířit povědomí o sobě a svých službách, že? Pokud vás zajímá, jak ještě více se věnovat navyšování svých příjmů skrz internet, podívejte se na další články.

Mohlo by se vám líbit.

Don`t copy text!

Pin It on Pinterest

Share This