Jak ukázat svůj cit pro módu a přírodu v jednom a ještě na párty přijít s originálním dárkem?

Člověk obecně může dělat více věcí najednou. Může stihnout běhat a učit se cizí jazyk, umývat nádobí a poslouchat audioknihu, chodit s dvěma partnery najednou… ale jak ukázat své nadšení pro módu a přírodu v jednom a ještě k tomu na párty přinést originální dárek? Co takhle stylově se obléknout a jako aktivista se uvázat ke stromu, který má být pokácený a celý ten humbuk poslat do živého vysílání na Facebooku oslavenci jako netradiční dárek? To nejspíš ne… ale můžete si u nás v BeWooden zakoupit dřevěnou brož.

Dřevěné brože BeWooden jsou stvořeny k tomu, aby svým nositelkám slušely

Byly stvořeny, aby vyhovovaly vašim módním nárokům. Byly vyhotoveny ze dřeva, aby neustále budily údiv. Byly vymyšlené do posledního detailu, aby nikdy nebyly vašemu outfitu na obtíž. Dřevěné brože BeWooden – Zvířata z Beskyd jsou tady, aby vám to zatraceně slušelo. Je jedno, jestli si na sako připevníte lišku, zajíce, medvěda, vlka či srnu… pohledům ostatních neuniknete. Proto pokud chcete být ve společnosti spíše inkognito… brož BeWooden si neberte. Máme totiž odzkoušeno, že jedna dřevěná brož BeWooden stačí na to, aby se váš facebookový profil po jednom jediném večírku rozrostl o desítky nových přátel.

Dřevěné brože BeWooden

Dřevěné brože BeWooden jsou zasvěceny přírodě

Ačkoliv na „módních molech” excelují, mají mnohem hlubší smysl. Podporují krásu a život Beskyd – skrz jejich hlavní zvířecí frontmany – srnu, vlka, lišku, medvěda, zajíce… pokud tedy milujete přírodu, jednodušeji její vztah k ní nejspíš nevyjádříte. Stačí připnout na šaty, sako, svetr…

Dřevěné brože BeWooden jsou parádním dárkem pro ženu

Svůj módní smysl i zaujetí pro přírodu jste už s broží ukázaly. Ale jak vám mohou brože pomoct zazářit u oslavenkyně? Jednoduše. Povzneste se nad to, že bude mít vaše kolegyně stejnou jedinečnou dřevěnou brož BeWooden a některou ji darujte. Pokud se jedná o velmi dobrou kamarádku, darujte ji celou sadu zvířat z Beskyd.

Tak už víte, jak ukázat svůj cit pro módu a přírodu v jednom a ještě k tomu se na oslavě objevit s perfektním dárkem? Řešení má 8 písmen BEWOODEN.

Tip: Obchod s drevenými motýľmi novo aj na Slovensku.

No related posts found...

Don`t copy text!

Pin It on Pinterest

Share This