+420 721 713 450

Kalendář 2019

Kalendář 2019 / Martin Šístek

Kalendář je složený z výběru fotek, které vznikaly na mých cestách. Skrze fotografie se podívate na místa jako Dolomity, Švýcarsko či…

Kalendář 2019 - Martin Šístek

350 KčVeškeré fotky co na webu naleznete je možné vytisknout na plátno, nebo kapa desku. Pokud se vám můj způsob a styl focení líbí mrkněte na portfolio a služby co nabízím.+ doprava (nebo osobní předání Plzeň)

Jako každý rok tak i ten letošní jsem pro Vás připravil autorský kalendář v omezené nabídce 50ti ks! Ani o jeden více a ani o jeden méně :).

Tentokrát tématem kalendáře je příroda, krajina, hory a cestování. Kalendář je určen na stěnu s kroužkovou vazbou a okem pro zavěšení. Tisknu na kvalitní lesklý křídový papír.
Ideální jako dárek pro přátele, rodinu nebo Vaše obchodní partnery pro doplnění interiéru.

Popis kalendáře:

  • Téma kalendáře – krajina, příroda, hory, cestování.
  • Varianty velikostí: A3
  • Omezený počet 50ti kusů!
  • Rozsah 13 stran
  • Kvalitní lesklý křídový papír.

Možnost osobního vyzvednutí v Plzni.
Možnost platba dobírkou a předem na účet.

Skvělý dárek pro rodinu, blízké a jako dekorace do bytu. Rovněž jako perfektní reklamní dárek pro vaše obchodní partnery.

Cena kalendáře A3: 350 Kč + doprava (nebo osobní předání Plzeň)

 Kalendář 2019 náhledy:

Pro objednání kalendáře mě neváhejte kontaktovat:


Martin Šístek
Autor webu, fotograf, hudebník a PT-trader. Všechno tohle jsem uvařil za svůj život v Plzni. Cestovní a krajinářská fotografie je pro mě koníčkem, snažím si z cest přivést nové poznatky a zážitky, které pro vás sepisuji do cestopisů na mém blogu. Svatební fotografie a komerční projekty jsou pro mě prací, kterou jsem si sám vybral a přistupuji k těmto kategoriím s nejlepším svědomím a vždy maximálně připraven. Cheers! (folk-punk brewed in Pilsen)

Zanechte váš vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Don`t copy text!