+420 721 713 450
Svatební fotografie - Pavel a Martina | Martin Šístek - fotograf

Svatební fotografování

Pokud tedy hledáte svatebního fotografa a líbí se Vám můj styl, neváhejte a napište mi. Velmi rád se postarám o dokumentaci Vašeho svatebního dne. Každá svatba je jiná, ale jenom jedna je ta Vaše!

Ceny od 6000 do 18000 Kč.

Bližší podrobnosti pro vážné zájemce naleznete níže.

Pro opravdové zájemce

Jsem plzeňský fotograf, ale na Vaši svatbu dorazím rád kamkoliv.

Ke každé svatební události přistupuji individuálně. Za dobu co fotografuji, se mi neosvědčily svatební balíčky, protože každý klient preferuje něco jiného. A já chci vždy vyjít svatebním klientům maximálně vstříc. Pokusím se vám nastínit, jakou částku si za Vaši svatbu řeknu. To nejmenší co si můžete objednat je, fotografování obřadu + novomanželské fotografie a skupinovky, za 6000 Kč.

Mnohem raději fotografuji svatbu od ranních příprav po odpolední program, za to si řeknu 14000 Kč. Mám-li s Vámi zůstat od ranních příprav do večerní zábavy, budeme se bavit o částce cca. 18000 Kč. Pokud máte jinou představu a jiné přání – domluvíme se individuálně. Pokud za Vámi budu cestovat více jak 30km od Plzně, řeknu si něco za dopravu.

Úplně nejlepší bude, když mi napíšete Vaši představu a na základě toho nabídnu nezávazně cenu. Pokud vás nabídka zaujme, poprosím vás o zálohu 1000 Kč. Tímto máte termín zarezervovaný a můžete se mnou počítat. Před svatbou je nejlepší se osobně sejít, doladit společnou představu. Schůzku můžeme rovněž využít k předsvatebnímu fotografování. Snímky z předsvatebního „fotorande“ se nejčastěji používají např. na svatební pozvánky a podobné účely. Nebo jen tak pro radost sobě a svým blízkým.

Za předsvatební fotografování zaplatíte 2000 Kč – v ceně je 1h fotografování, 20 upravených fotek + zbylé neupravené fotografie.

Po svatbě odevzdávám cca 100 až 400 finálních fotografií. Výběr můžete nechat svěřit mě, ale samozřejmě si můžete vybrat sami, jaké fotografie budete chtít upravit (=v tomhle případě počítejte cca. s dvojnásobkem nafocených, neupravených fotografií). Po focení se snažím poslat co nejdříve ukázku úpravy. Pokud se vám líbí, do 4 týdnů dostane všechny vybrané fotografie v plném rozlišení a fotografie optimalizované pro Facebook, případně můžu vytvořit neveřejnou galerii pro Vás a vaše přátele.


Nezávazný formulář

*Vyberte variantu:
1. Obřad, fotografování novomanželů a skupinek (6000,-)2. Ranní přípravy až odpolední program (14000,-)Od rána do večerní zábavy (18000,-)Individuální požadavek

*Přejete si předsvatební fotografování?:
AnoNe


*Povinný údaj

Ceny a informace jsou platné pro rok 2019

Don`t copy text!