Fotím svatby, fotím na cestách a krajinky.
fotím zajímavé projekty s kterými mě oslovíte.
Hraju na elektrickou kytaru, chtěl bych navštívit Ameriku a Kanadu, jezdím rád na kole a jsem noční tvor.

Za fotoaparátem...

"Moc toho neřeknu. To je prostě fakt, raději se soustředím na to, co mě opravdu baví"

 

Ale ve zkratce: Jmenuji se Martin Šístek, jsem fotograf z Plzně.

Fotografování je pro mě vášeň. Všechno to začalo před 15ti lety, kdy jsem si pořídil první fotoaparát. Hned jsem začal vnímat svět jinak – skrze objektiv. Vždy jsem si přál mít tak perfektní objektiv jako je lidské oko. Bohužel je to nemožné – lidské oko je dokonalé. 

Ale s takovou kombinací rád pracuji – dělám vše pro to, aby na snímcích byly zachyceny ty nejlepší okamžiky se smyslem pro svěží a moderní styl, jednoduchost, a citem pro detail.

Co mám za sebou

15+

Let praxe v oblasti fotografování

700+

Prodaných fotografií v Čr a ve světě

80+

Realizovaných fotografických projektů

15 tis.+

Odevzdaných fotografií spokojeným zákazníkům

Reference

Po celý den byl Martin do focení zapálen. Neměl strach experimentovat (jakožto mladý člověk se nebál jít do nových kousků :D) byla s ním po celý den skvělá domluva.

Marcela Zvardoňová

Focení s Martinem se vždy nese ve velmi přátelském duchu. Líbí se mi, že každá fotka je něčím zajímavá např. co se úhlu záběru týče. Pracovat s ním především v oblasti extrémních sportů je super. Má cit pro vystihnutí správného okamžiku, takže když už se mi něco povede, mám jistotu, že to zachytil. Fotil jsem s ním již 2x. Poprvé do snowboard časopisu Board a podruhé to bylo foto do mého portfolia. Doufám, že to nebylo naposledy.

Tomáš Běl

Přáli jsme si, aby výsledná práce fotografa byla solidní, ale jeho práce nás velmi potěšila, byla skvělá.

Jaromír Daněk

Za mě absolutní spokojenost! Překrásné fotky a super spolupráce. Martin je pohodář a je vidět, že ho focení moc baví…Určitě doporučuji!

Erika Bartovská

Focení proběhlo v klidu, žádný stres, Martin má hezké a originální nápady a jeho fotky mají šmrnc, určite doporučuji !! Za me 10

Eva Cíglerová

Redbull

Pilsner Postcards

2015 Plzeň EHMK

Run In Colors

Snowbitch Skate & Snow

FuckUp Night

Měšťanská Beseda

Rozběháme Česko

Predator Race

Travel Bible

Star Of Service

SD Sped

 

Drop here!

Martin jako fotograf velice mile překvapil.Všechno měl připravené, neměl problém s našimi nápady. Bylo vidět, že si užívá s námi naší společnou radost a dělal maximum proto,aby byly fotky takové, jaké nafotil. Když se stalo, že se mu nějaká fotka nelíbila, hned udělal novou…podle fotek co jsme dostali nic nezanedbal a je vidět, že si fotkama dal hodně práce. Určitě doporučujeme, vzal bych si ho jako fotografa znova.

Jakub Zvardoň

Pan Šístek je velmi talentovaný fotograf – všem doporučuji. Zvolila jsem jeho služeb při nafocení prostor mého Salonu krásy a byla jsem moc spokojena! Tímto bych panu fotografovi chtěla moc poděkovat za profesionální přístup, ochotu a vstřícnost v průběhu focení a především za úžasný výsledek! Děkujeme

Veronika Kubáňová

Muzu jen doporucit :-)!

Veronika Odložilová

Super fotograf, super focení, super atmosféra..Focení s Martinem bylo moc fajn..Fotil pro mě několikrát módní fotku a vždy jsem byla naprosto spokojená..Fotky byly opravdu profesionální..Moc děkuji a doufám,že brzo zase něco nafotíme..

Klára Šiková

Jak profesionální přístup k lidem tak samozřejmě k fotografování. Určitě doporučuji. Když budu potřebovat fotografa určitě se obrátím na Šístek Foto !

Kryštof Kocum

DĚKUJI

za důvěru

TĚŠÍM SE

na setkání

Kontakt pro spolupráci

7 + 14 =

Don`t copy text!

Pin It on Pinterest