+420 721 713 450

Roly Investment recenze

Roly Investment – Obchodníci s kryptoměnami

UPDATE 2017/11/08: Roly Investment je podvod. Nevyplácí, zákaznická podpora nereaguje, a neumožňuje platbu na BTC peněženku. Smazal jsem veškeré registrační linky.

Podívejte se na recenzi o společnosti Genesis Mining – zatím jediná důvěryhodná těžební společnost kryptoměn.

Kupte si své první krypto:

Coinbase: coinbase.com (10 $ zdarma)

Binance: binance.com

Local Bitcoins: localbitcoins.com

Roly-Investment.org Podvod nebo Investiční Příležitost? Dá se tento program zařadit mezi HYIP (High Yield Investment Program = vysokovýnosový investiční program) nebo ne? V krátkém přehledu se zaměříme na délku programu, výši výplaty na riziko a na výplatní programy, které tato společnost nabízí.

roly investment recenze - Martin Šístek

Vyplácí Roly Investment vaše Investice nebo patří mezi další neplatící společnosti? V následujících řádcích se vše dozvíte.

Roly Investment status: PODVOD

Společnost Roly Investment bylo vytvořena v květnu 2017 ve Velké Británii. Je velmi podobná společnosti Cryp Tradem. Tým společnosti je složen z deseti obchodníků (Quantum Funds, Bridgewater Associates, JP Morgan, Asset Management a ManGroup), kteří mají zkušenosti s investováním na Wall street.

 

Obchodníci s kryptoměnami

roly investment recenze - Martin Šístek

Společnost Roly Investment se zabývá obchodováním s kryptoměnami. Využívají hedgeových fondů, které nabízí mnohem zajímavější výnosy oproti konzervativním fondům. Hedgeové fondy patří mezi rizikové, ale nabídnou maximální možný výnos.

Je Roly Investment důvěroyhodná?

Majitelé společnosti jsou Dr. James Williams a Daniel Warner. O těchto dvou protagonistech najdete základní informace na internetu, nicméně o samotné společnosti bohužel ne. Společnost nabízí zajímavé investice a návratnost vkladu, které lze v této fázi vzniku společnosti označit za velmi pravděpodobné.

Jak investovat u Roly Investment?

Roly Investment nabízí investice prostřednictvím tří balíčků (Standard, Exkluzive, Roly).  První lze pořídit za cenu od 42 USD do 3.816 USD (od 0,01 – 0,90 bitcoinu). Měsíční zhodnocení je 21-25% měsíčně z vaší investice. Druhý balíček lze zakoupit od 1- 4,9 bitcoinu nebo 4.240 USD – 220.776 USD. Zhodnocení je 26-29% měsíčněPoslední balíček Roly lze pořídit od 5 do 20 bitcoinů, 21.200-84.800 USD. Zde nabízí zhodnocení až 420% za rok, tedy zhruba 32-35% měsíčně. Výplata je možná 3x denně každý týden, a to v pondělí, ve středu, nebo v pátek.

Online od roku: 2017

roly investment recenze - Martin Šístek

Budování kariéry

V tomto projektu si můžete vybudovat kariéru, tvořit si svou obchodní síť.Na investory čeká propracovaný systém s vysokými zisky. Záleží na výši vkladu i vaší aktivitě. Návratnost vašeho vkladu je zhruba 3-4 měsíce.

Refferal odměna: 7%

Více Infomací

Podpora

Rozhodnete-li se pro spolupráci, oficiální webové stránky jsou také v češtině. Tým tvoří deset bývalých členů burzy. Registrace je zdarma, zaplatíte si pouze výše uvedený balíček.

Přečtěte si recenzi cloudové společnosti Genesis Mining zabívající se těžbou kryptoměn

Jsou pro vás články přínosné? Zasláním jakékoliv drobné částky v bitcoinech (altcoinech) podpoříte provoz stránek a další činnost. Nebo prostě jen klikněte a pošlete nějaký ten btc spam :) Za všechny vaše anonymní příspěvky vřelé díky...

BTC: 3LV7MQqwVP1tayeP9UHHLvVkdKpsP9Mygu

LTC: M8F6dg8zqYxYCeQjrT7kM4S3RmmgFCzUoX

ETH: 0xc7C2D03221CdB3DD1Fb70eD0F3ef525764e66fBF

*Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Martin Šístek
Autor webu, fotograf, hudebník a PT-trader. Všechno tohle jsem uvařil za svůj život v Plzni. Cestovní a krajinářská fotografie je pro mě koníčkem, snažím si z cest přivést nové poznatky a zážitky, které pro vás sepisuji do cestopisů na mém blogu. Svatební fotografie a komerční projekty jsou pro mě prací, kterou jsem si sám vybral a přistupuji k těmto kategoriím s nejlepším svědomím a vždy maximálně připraven. Cheers! (folk-punk brewed in Pilsen)

Zanechte váš vzkaz

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Don`t copy text!