+420 721 713 450
Krajinářská fotografie - Martin Šístek

Krajinky a příroda

Sunset over rocky coast.

Paprsky zapadajícího slunce na severním pobřeží Madeiry dokážou vykouzlit fascinující podívanou. Takový okamžik přichází jen jednou za den a vyplatí se na něj počkat. 19. září 2016, pláž Praia de Sao Jorge, Madeira

 

Krajinářská fotografie je bezpochyby jedna z velmi populárních fotografických témat, mezi profíky i amatéry. Proč zrovna tato kategorie?

Příroda dokáže být neskutečně inspirativní a mocný čaroděj. Dokáže vám připravit neskutečnou scénu během okamžiku, kdy už nevěříte v lepší počasí, a zároveň vám zkazí dlouhé dny příprav.

Fotografování přírody a krajinek se pro mě stává stále více důležitou součástí. Dokážu vypnout, zrelaxovat se, soustředit na výslednou kompozici, pocit a místo, které udělá krajinářskou fotografii vyjímečnou.

Vyberte si z mého portfolia fotografii místa, které vás na první pohled osloví, a již brzy může zdobit třeba vaší ložnici.

Dolomity

Cestopis a krátké povídání k Dolomitám je zde.

Malajsie

Cestopis a krátké povídání k Malajsii je zde.

Madeira

O Madeiře jsem toho sesmolil trochu víc. Článek má dvě části – První je takové obecné info o Madeiře, druhá část je podrobnější popis jednotlivých částí ostrova.

  1. část
  2. část

Šumava

Západ na Chalupské Slati


Pište mi jakýkoli dotaz ohledně fotografií, fotografické spolupráce nebo Barteru.