Genesis Mining –  Cloudové úložiště pro vaše Bitcoiny

Vyplácí Genesis Mining vytěžené Bitcoiny nebo patří mezi další neplatící společnosti? V následujících řádcích se vše dozvíte.


Genesis mining status: VYPLÁCÍ


Kupte si své první krypto:

Coinbase: coinbase.com (10 $ zdarma)

Binance: binance.com

Local Bitcoins: localbitcoins.com


 

 

Více informací

Zadejte při registraci následující promo kód a získejte slevu při pronájmu cloudového uložiště: JrYcXW

Genesis Mining je cloudová společnost, která má k dispozici vlastní datové centrum a těží nejen bitcoiny, ale i další kryptoměnu.  Patří mezi velké společnosti, které disponují datovým centrem s obrovskou výpočetní silou a velkou spotřebou energií. Zákazníci si mohou v Genesis Mining pronajmout cloudové úložiště, nemusí si kupovat drahý hardware. Genesis Mining měla původně své doly na Bitcoin v Bosně a Číně, ale v současné době operuje na Islandu, kde je velmi levná energie. Těžit bitcoiny lze i doma, nicméně je Genesis Mining vhodnější alternativou.  Zákazníci si mohou být jisti, že svou vytěženou měnu skutečně obdrží.

Genesis Mining

Genesis Mining sídlí na Islandu. Na webových stránkách získáte odpovědi na všechny své otázky. Stránky si můžete otevřít ve 21 světových jazycích, zákaznická podpora funguje na 100%.Genesis Mining - recenze Martin Šístek

Benefity Genesis Mining

Chytré a jednoduché řešení

Do srpna 2014 se firma specializovala výhradně na těžbu Bitcoinů, od srpna 2014 těží Altcoiny, které za Bitcoiny následně vymění. Genesis Mining je tak giga těžebním centrem.

Reálná společnost s reálnými zaměstnanci

Na rozdíl od jiných společností nemá společnost velkou reklamu, uvádí své kontaktní údaje, zúčastňuje se diskuzí a různých konferencí.

Jednoduchá cena

Nejsou zde žádné poplatky, těžit můžete okamžitě. Nejsou zde v případě poruchy systému žádné prostoje.  Těžit zde můžete klidně po celý život. Ceny pronájmu jsou od 30$ za 200 GH/s.

 

Registrace

Jaké kryptoměny můžete těžit?

S Genesis Mining můžete těžit různé kryptoměny, ale záleží na smlouvě kterou kupujete.

Pokud budete využívat Algoritmus X11 můžete těžit následující kombinace měn: Bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Dash, Peercoin, Startcoin and Namecoin.

Pokud budete využívat Algoritmus sha-256 můžete těžit následující kombinace měn: Bitcoin, Litecoin, Dash, Zetacoin and Darkcoin.

Další algoritmy které se využívají jsou: SCRYPT, ETHASH (Ethereum), EQUIHASH (ZCash)

UPDATE 25.06.2018: Zapomněl jsem na Monero! To rovněž můžete s Genesis Mining těžit.

 

100% výplata

Společnost Genesis Mining si zakládá na své dobré pověsti a tak zde máte jistotu, že vytěženou měnu skutečně vyplácí.

Důkaz výplaty:

Genesis Minning - recenze Martin Šístek

Těžíte Bitcoiny a jiné kryptoměny? Napište mi Váš názor do komentářů na následující společnost a podělte se o své zkušenosti s dalšími!


Zadejte při registraci následující promo kód a získejte slevu při pronájmu cloudového uložiště: JrYcXW

Registrace Genesis Mining


Slyšíte o Bitcoinu poprvé? Chcete se dozvědět víc? Jste stále mezi těmi, kdo uvažují vstoupit do světa virtuálních měn? S následujícími Faucety je to velice jednoduché.


Jsou pro vás články přínosné? Zasláním jakékoliv drobné částky v bitcoinech (altcoinech) podpoříte provoz stránek a další činnost. Nebo prostě jen klikněte a pošlete nějaký ten btc spam :) Za všechny vaše anonymní příspěvky vřelé díky...

BTC: 3LV7MQqwVP1tayeP9UHHLvVkdKpsP9Mygu

LTC: M8F6dg8zqYxYCeQjrT7kM4S3RmmgFCzUoX

ETH: 0xc7C2D03221CdB3DD1Fb70eD0F3ef525764e66fBF


 

Mohlo by se vám líbit.

Don`t copy text!

Pin It on Pinterest

Share This