Před několika měsíci jsem se stal registrovaným uživatelem Cryptonitu. Pojďte se spolu se mnou vydat do světa, který přináší zásadní možnosti, jak v krátké době zhodnotit Vaše prostředky. Cryptonit Vám totiž nabízí plán, jak efektivně a účelně zhodnotit kryptoměnu. Na nic nečekejte, registrace na tomto webu Vám zabere pouhých pár minut a je zcela zdarma.


Cryptonit - recenze - Martin Šístek

Základní znaky Cryptonitu

Cryptonit je server, který v sobě kombinuje směnárnu, mining kryptoměn a souhrnné informace o nákupu, uchování a dalších možnostech zhodnocení krypta. Mezi základní znaky tohoto serveru patří:

Profit

Kryptoměna, tedy digitální či elektronické peníze Vám s pomocí serveru Cryptonit přináší velké zisky. Má vlastní zkušenost mi říká, že jedinou možností, kterou mohu doporučit je registrace, která Vám umožní podobně jako mně vydělat a násobit co nejvíce prostředků.

Jak profitovat bez investic?
 

Bezpečnost

Vaše osobní data jsou pro Cryptonit pokladem, který chrání. Váš profil je vždy zabezpečen tak, aby nebylo možno s údaji manipulovat. Navíc provozovatelé skvěle zajistí bezpečí všech získaných prostředků.

Vlastní systém plateb

Pokud získáte jakékoli prostředky, pak jsou správcem pečlivě evidovány ve vytvořeném platebním systému, který zajistí jejich připsání na Váš účet. Nemusíte mít strach ze ztráty svých Bitcoinů nebo Etherea či dokonce jejich odcizení ze strany třetí osoby.

Rychlá směnárna

To nejlepší je rychlost, za kterou Vám Cryptonit je schopen směnit kryptoměnu. Ta je vždy už za krátkých 30 minut v mojí peněžence a to bez zbytečných poplatků a registrace.

 

Cryptonit směnárna

Aktuálnost informací

Cryptonit o Vás pečuje, vždy Vám zajišťuje aktuální a vyčerpávající informace ze světa kryptoměn, které si můžete prohlédnout v telegramu. Tak neváhejte a přidejte se k mnoha dalším a společně zhodnocujte své prostředky. Není těžké profitovat na Bitcoin, Litecoin či Ethereum a Cryptonit je ten pravý, který Vám všem ukáže jak.

Co Cryptonit nabízí?

Nákup kryptoměn

Cryptonit je místem, které Vám pomůže nejen se zorientovat ve světě kryptoměn, ale zároveň zprostředkovat jejich nákup. Prostřednictvím tohoto serveru můžete nakoupit známou kryptoměnu Bitcoin, Ethereum, Litecoin a mnoho dalších a to bez zbytečných a komplikovaných registrací na zahraničních burzách. Právě pro Vaše pohodlí byl v nedávné době spuštěn partnerský projekt SentCrypto, který funguje po celé ČR jako rychlá směnárna. A pro přístup do ní Vám stačí jediné – registrace na Cryptonitu.

Mining kryptoměn

Cryptonit je místem, které Vám zajišťuje skvělou zábavu při těžbě kryptoměn (tzv. mining). Mining je jednou z nejoblíbenějších cest, jak profitovat na kryptoměnách. Využít můžete nabízené jedinečné štědré balíčky, které jsou v cloud mining servis. Ve spojení s členským programem získáte rozsáhlý a detailní přehled o všech Vašich investicích, které jsou neustále jištěny smlouvou s garancí zisku po dobu dvou let a osmi měsíců. A navíc se můžete podílet na koupi mineru spolu s ostatními, což Vám přináší jistotu pravidelného zisku.

 

Registrace do projektu Cryptonit

Nabízené minery těžící Ethereum

  • Balíček Mini

S tímto balíčkem můžete získat výkon 40 MH/s s garancí dva roky a osm měsíců. Návratnost investice je spočtena na 5-10 měsíců. Během miningu je Vám k dispozici vizualizace rychlosti těžby a zisku. To vše za cenu 1.400 dolarů.

  • Balíček Opti

Těžbu Etherea můžete provádět i při výkonu 150 MH/s s garancí na dva roky a osm měsíců, přičemž v tomto případě je Vám zaručena opět návratnost investice v řádu 5-10 měsíců. V rámci výběru na Vás čeká nejen Ethereum, ale i 3% poplatek. Cena tohoto balíčku je 5.000 dolarů.


Genesis Mining

Zkuste cloudovou těžbu u jedné z nejznámějších společností Genesis Mining. Recenze a představení najdete v následujícím článku.

Recenze společnosti Genesis mining


 

  • Balíček Bigi

Největší možnosti při těžbě získáte jako klient, který si zakoupí největší exklusivní balíček. Ten je uzpůsoben těžbě Etherea s výkonem 400 MH/s. Garance i návratnost investice je stejná jako u předchozích balíčků. Pojďte to také zkusit a začít vydělávat po 5-10 měsících ve velkém. Zakoupení BIGI balíčku za 12.400 dolarů přináší nepřeberné možnosti zisku.

  • Balíček Individual

Poslední možností, kterou máte, je tzv. individuální investice do miningu. ANO, za pouhých 42 dolarů jsem získáte 1 MH/s výkonu a můžete si jej koupit v libovolném množství. Návratnost investice je opět garantována v řádu 5-10 měsíců.

Registrace do projektu Cryptonit

 

Roadmapa Cryptonitu

Začátek – duben 2018

Cryptonit spustil webové stránky crptnit.cz, kde nastartoval nejen prelaunch CRPT, ale především připravoval podíly pro investory. Sám jsem se v této době stal členem komunity, která se začala rozrůstat.

Květnová implementace videonávodů

V květnu se komunita dočkala spuštění online fóra pro pomoc a zodpovězení všetečných otázek, dále byla rozšířena spolupráce s mining společnostmi a především byly připraveny pro uživatele skvělé videonávody, jak na kryptoměnu.

Komunita se setkává – červen 2018

Vzhledem k tomu, že se celá komunita stále rozrůstá, tak pro nás Cryptonit uspořádal komunitní setkání, kde zjišťoval více o našich zájmech a požadavcích.  Právě na tomto setkání byla představena síť CryptoX a skvělá a rychlá směnárna.

Nezahálí ani v době dovolených – Směnárna a Crypto X

O prázdninách Cryptonit nezahálel a spustil směnárnu SentCrypto a rozšířil funkce pro registrované členy Cryptonitu. V těchto souvislostech úzce spolupracoval dle slov majitele s celosvětovou burzou kryptoměn Coinbase.

Budoucnost Cryptonitu

V blízké budoucnosti Cryptonit plánuje rozšíření nabídky služeb. Proto v září přejde do 2. fáze spuštění projektu Crypto X. V říjnu přidá další jazykové mutace a v listopadu proběhne další komunitní setkání, na kterém bude návštěvníkům představen ICO Coin CRPT. Na tomto setkání můžete být už i Vy.

Přidejte se ke spokojeným uživatelům Cryptonitu a začněte profitovat na  kryptoměnách, stáčí pouze pár kliknutí a registraci podobně jako já sám máte úspěšně za sebou a přitom je vše zcela zdarma. A hned poté můžete začít vydělávat, protože právě ve virtuálním světě internetu je možno nalézt velké množství finančních prostředků.

Crypto kingdom

Podobnou firmou rovněž z českého prostředí je firma Crypto Kingdom. Ta nabízí rovněž Mining balíčky, signály pro krátkodobé a dlouhodobé obchodování, novinky ze světa kryptoměn, univerzitu obchodování nebo třeba live trading s reálnými penězi, v reálném čase.

 


Na závěr se mrkněte na video, které vám představí celý projekt Cryptonit

Registrace do projektu Cryptonit


Jsou pro vás články přínosné? Zasláním jakékoliv drobné částky v bitcoinech (altcoinech) podpoříte provoz stránek a další činnost. Nebo prostě jen klikněte a pošlete nějaký ten btc spam :) Za všechny vaše anonymní příspěvky vřelé díky...

BTC: 3LV7MQqwVP1tayeP9UHHLvVkdKpsP9Mygu

LTC: M8F6dg8zqYxYCeQjrT7kM4S3RmmgFCzUoX

ETH: 0xc7C2D03221CdB3DD1Fb70eD0F3ef525764e66fBF


 

Mohlo by se vám líbit.


*Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Don`t copy text!

Pin It on Pinterest

Share This