Crypto Kingdom (recenze) – naučte se obchodovat kryptoměny

Recenze Crypto kingdom - Martin Šístek kryptoměny

Láká vás dnes tolik moderní a výnosné odvětví kryptoměn ale nevíte, jak se nejlépe zorientovat v nepřeberném množství coinů? Jaké burzy pro realizaci jejich nákupů a prodejů si vybrat nebo kolik do těchto obchodů investovat? Shánění takových a dalších informací na webu není nijak jednoduché a mnohdy se jedná jen o „střelbu od boku“ od lidí, kteří se snaží pouze vypadat, že disponují opravdovými zkušenostmi. Pochopitelně na základě informací od takových „trejdrů“ asi mnoho úspěšných obchodů neuzavřete. Zato vaše peněženka si nejspíš řádně „odlehčí“.


Kupte si své první krypto:

Coinbase: coinbase.com (10 $ zdarma)

Binance: binance.com

Local Bitcoins: localbitcoins.com


 

Představím vám dnes opravdové obchodníky se zkušenostmi a cennými informacemi ze zdrojů, ke kterým se, za jiných okolností, jen stěží někdy dostanete. Pokud se vám k nim ale nakonec přeci jen podaří, nejspíš zdlouhavou a nákladnou cestou, dostat, strávíte velmi dlouhou dobu jejich zpracováním, abyste jim porozuměli.

Líbila by se vám představa, že víte, jakou kryptoměnu, kde a kdy nakoupit a kdy prodat? Líbil by se vám zisk v desítkách nebo i stovkách procent za několik dní? Pokud umíte být dostatečně rychlý, dokážete zarobit desítky procent i během několika hodin. Dobře vím, jak vám to teď zní, ale věřte mi, že na pohádky už nemám věk a jejich vyprávěním se skutečně nezabývám.

Registrace zde


Pojďme na to

Řeč bude o službě s názvem Crypto Kingdom. Pod tímto názvem se ukrývá skupina mladých, avšak zkušených obchodníků z naší české kotliny, kteří se rozhodli, že svoje zkušenosti a informace o signálech k obchodům poskytnou širší veřejnosti. Zejména informace k signálům jsou, jak jsem popsal výše, jinak velmi špatně dostupné a Crypto Kingdom je čerpá z celosvětové sítě těch nejlepších obchodníků (Anglie, Japonsko, Čína a mnoho dalších zemí).

 Tyto informace se k vám, jakožto koncovým zákazníkům, dostávají skrze Telegram. Na vás pak je, abyste je uposlechli a uskutečnili daný obchod na burzách, které Crypto Kingdom používá pro své obchody. Které burzy to jsou? Nejčastěji se jedná o Bittrex a Binance a Bitmex s tím, že další přibývají. Mnozí z vás, teď jistě pochopili, že se navíc jedná o skvělou příležitost, jak se vzdělávat, získat praxi a v budoucnu obchodovat na základě vlastních zkušeností, což je již samo o sobě k nezaplacení.

Recenze Crypto kingdom - Martin Šístek kryptoměnyKdyž jsem o pár řádků výše psal, že to není pohádka, tak jsem to myslel vážně. Celou dobu je totiž řeč o obchodu a přirozeně i Crypto kingdom je tedy výdělečný projekt. Uznejte sami, poskytovali byste takto cenné informace na potkání zdarma? Samozřejmě většina z nás, co jsme již zainteresováni ve světě kryptoměn a sami je používáme, je aktivními šiřiteli osvěty v tomto oboru a propagátory jejich užívání v běžném životě. Většina z nás ovšem ale také nedisponuje informacemi jako Crypto Kingdom a ani neobchoduje v takovém měřítku. Proto je třeba Crypto Kingdom brát jako velmi unikátní službu, která něco stojí ale investice do ní se opravdu vyplatí. Po své osobní zkušenosti se signály, na základě kterých obchoduji, mohu s čistým svědomím prohlásit, že takováto služba v prostředí českého internetu a kryptoměnové komunity opravdu chyběla.

Recenze Crypto kingdom - Martin Šístek kryptoměny

Obchody uskutečněné na základě signálů od cryptokingdom. Obchody uskutečněné v lednu, kdy došlo k otočení růstového trendu a Bitcoin ztratil během ledna skoro 2/3 své hodnoty. I v tomto období se dají udělat ziskové obchody. Musíte ale přijmout větší risk, a rovněž přijmout větší pravěděpodobnost, že obchod nevyjde, díky náladě na trhu.


Jak začnu používat Crypto Kingdom?

Velmi jednoduše! V prvním kroku je třeba si na stránkách Cryptokingdom.cz vybrat jeden ze tří balíčků poskytovaných služeb. Liší se podle délky, po kterou chcete dostávat signály k obchodům a samozřejmě jejich ceny. Vybrat si tedy můžete mezi členstvím na měsíc, půl roku nebo celý rok.

Za sebe můžu doporučit prvně zkusit měsíční členství s malým kapitálem. Vyzkoušíte si obchodování na základě signálů a zjistíte jestli je tato služba pro vás. Někomu z Vás budou vyhovovat právě tyto signály. Někteří z Vás usoudí, že mají zájem o Long-HODL portfolio a využije tak produkt ASP. Pokud máte zájem podílet se na nalezení nového “bitcoinu“ vyzkoušejte produkt ICO (pozn. aut.: vysoce riziková záležitost)

Seznam produktů CK

Výběrem konkrétního balíčku přejdete na registraci zadáním standardních osobních údajů jako je jméno, adresa, e-mail, a volbou vlastního bezpečného hesla.  Pod těmito údaji zaškrtnete způsob platby za uvedené služby. Na výběr jsou opět tři způsoby – platba kartou, bankovní převod a samozřejmě platba bitcoinem. Následně provedete platbu a podle instrukcí na obrazovce zašlete na podporu mail se svým telefonním číslem a dalšími údaji. Do vaší schránky přijde mail se soubory k prostudování, tyto je dobré pročíst abyste pochopili jak a co dělat. Crypto Kingdom vám také zašle link do *Telegramu, díky kterému vám budou chodit signály a informace pro vaše úspěšné obchody. Je tedy třeba mít aplikaci Telegram nainstalovanou ve svém pc, nebo ještě lépe v chytrém telefonu.

*UPDATE 2019*:

V současné době se Telegramové signály ze skupin zobrazují v mobilní aplikaci Beacoin.

V každém případě přeji, aby vám zájem o kryptoměny a jejich používání přineslo nejen zlepšení vaší finanční situace ale i zjednodušení života a pocit nezávislosti, který s tímto novodobým fenoménem velmi úzce souvisí.UPDATE 2019:

Ták… Určitě vás zajímá jak se na to dívám s odstupem času. Služby Cryptokingdom jsem využíval několik měsíců. S klidným svědomím můžu doporučit jejich služby začátečníkům. Já jsem díky nim získal spoustu nových zkušeností. Je dobré zkusit si měsíční členství základních signálů – zjistíte např. kdy je dobré obchodovat, kdy vstupovat do trhu a vystupovat, dostanete analýzu současného dění na trhu, přesně stanovené signály (=Entry price, Stop loss a Target price) a další.

Pod hlavičkou Crypto Kingdom najdete dnes výukové materiály (YT videa, analýzy, průzkum trhu, teorii), mining a několik druhů signálů – klasické signály použitelné na Binance, Bittrex, Bitmex a dalších kryptoburzách a ASP signály.

A jestli stále váháte – poradím vám. Zkuste jejich službu Kryptomilionář Kryptomilionář a dostanete 8 denní video-tutorial do meseengeru za nula.

Tutorial zdarma

300x250-1521537680.png


Jsou pro vás články přínosné? Zasláním jakékoliv drobné částky v bitcoinech (altcoinech) podpoříte provoz stránek a další činnost. Nebo prostě jen klikněte a pošlete nějaký ten btc spam :) Za všechny vaše anonymní příspěvky vřelé díky...

BTC: 3LV7MQqwVP1tayeP9UHHLvVkdKpsP9Mygu

LTC: M8F6dg8zqYxYCeQjrT7kM4S3RmmgFCzUoX

ETH: 0xc7C2D03221CdB3DD1Fb70eD0F3ef525764e66fBF


 

Mohlo by se vám líbit.


*Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Don`t copy text!

Pin It on Pinterest

Share This