Cashback – Způsob, jak ušetřit peníze u nákupu nejen fotografického vybavení

Již jsme vám představili několik služeb a způsobů, jak si přivydělat peníze různými mikroslužbami, nebo prodejem svých fotografií. Tentokrát přinášíme způsob, jak peníze ušetřit a to během nakupování po internetu. Představíme si službu plnapenezenka.cz, která nabízí pasivní příjem z nakupování a možnost získat odměnu za doporučení.

Co je plnapenezenka.cz?

Jedná se o portál, který umožní registrovaným uživatelům získat zpátky až 15% z ceny nákupu. Registrace je zdarma a není nutný žádný vklad. Pokud využíváte nakupování online, není důvod proč tuto službu nevyužít také a neušetřit.

Jak to funguje

 • Vytvoříte si na plnapenezenka.cz uživatelský účet
 • Na stránkách plnapenezenka.cz najdete internetový obchod, u kterého chcete provést nákup
 • Za použití tlačítka Přejít do obchodu se přesunete na stránky obchodu a nakoupíte
 • Teď už jen počkáte, až obchodník potvrdí váš nákup přes Plnou Peněženku a odměna se vám připíše na váš uživatelský účet. Poté je možné kdykoliv zažádat o proplacení odměny na váš bankovní účet.

Vytvořte si účet a ušetřete až 15% z nákupu

Co ještě nabízí plnapenezenka.cz

 • Samozřejmostí je vstupní bonus 50 Kč, který se vám připíše na účet po registraci a který se vyplácí s první výplatou za nákupy.
 • Pokud vám nestačí nakupování se slevou, je tady ještě provizní systém a možnost přivýdělku v hodnotě až 8.000 Kč za doporučení portálu známým a přátelům. Po jejich registraci na portál přes váš odkaz, a po prvním provedeném nákupu, se vám na účet připíše 400 Kč. Dohromady můžete tímto způsobem doporučit až 20 lidí a tedy získat až 8.000 Kč.

DOPORUČ až 20 kamarádům a získej až 8000 Kč

Jaké obchody najdete na plnapenezenka.cz

Samozřejmě, portál se ještě pořád rozvíjí a je možné, že tam nenajdete právě ten váš oblíbený obchod, ale nezoufejte. Stačí napsat na kontaktní e-mail a u příští návštěvy už možná najdete i ten váš obchod. Pokud se zajímáte o fotografování a s ním související techniku a služby, na závěr uvádíme několik e-shopů, které již na stránkách jsou k dispozici.

 • fotoskoda.czProfesionální e-shop zaměřený na fotografickou techniku, tiskové a fotografické služby. Najdete zde vše od špičkových fotoaparátů, nabídky služeb souvisejících s fotografováním, servisem i úpravou fotografií, dokonce i bazar pro použité zboží.

 • mall.cz – Velký český e-shop nabízející bílou techniku. Široký sortiment fotoaparátů, obalů a dalších potřeb pro vašeho koníčka.
 • expert.cz – E-shop sítě prodejen s elektronikou. Proč běhat po kamenných obchodech, když si můžete objednat dárek z pohodlí domova?
 • kasa.cz – E-shop, ve kterém najdete vše, od videokamer po krmení pro zvířata. Nabídka různých slev a možnost vybrat zboží přímo v KASApointech,v různých výdejnách nebo si ho nechat doručit pohodlně domů.
 • euronics.cz – Zde najdete elektronické zboží, od vysavačů až po outdoor sadu příslušenství pro fotografy cestovatele.
 • aliexpress.com  – Zahraniční e-shop s širokým sortimentem. Nabízí zboží za nízkou cenu, které v Česku jen tak neseženete, a když už, tak jen s velkou cenovou přirážkou.
 • dealextreme.com – Další zahraniční obchod, který nabízí low cost zboží ze zahraničí, se zaměřením na elektroniku a outdoor.
 • microsoftstore.com – Snad ani nemusíme představovat. Slevu u plnapenezenka.cz získáte dokonce i nákupem videoher nebo nákupem software od Microsoftu.
 • okay.cz – Další e-shop nabízející široký sortiment kvalitní elektroniky za slušné ceny.
 • kabelmanie.cz – E-shop pro vše související s příslušenstvím pro elektroniku. Specialista na baterie k notebookům a fotoaparátům, na širokou škálu kabelů a redukcí. Nabízí dokonce i outdoor kamery a fotoaparáty.

Vyzkoušejte zajímavou možnost Cashback. Jedná se většinou o E-shopy kde již určitě většina z vás nakupuje. Ceny produktů jsou stejné, jako když nakupujete skrze internet normálním způsobem, tak proč si nenechat poslat zpět nějakou tu kačku navíc? Hojně využívám na nákup fotografické techniky!

Mohlo by se vám líbit.

Don`t copy text!

Pin It on Pinterest

Share This