Najde se měna, která může dýchat na záda Bitcoinu? Objevte Binance Coin.

Kryptoměna Binance Coin vznikla pro transakce na stejnojmenné platformě. První kořeny tohoto nápadu sahají do roku 2017, myšlenka se zrodila v japonském Tokiu.

Co je Binance

Platforma Binance má plnit úlohu směnárny. Celý ekosystém je založen na principu blockchainové technologie. V jejím rámci je možno realizovat vysoký počet operací, konkrétně je to až 1,5 milionů příkazů za sekundu.

Tím by měla být platforma mnohem efektivnější než dosud fungující směnárny. Měnit je ale potřeba vždy pouze kryptoměny. Výhodou je dostupnost širokého spektra měnových párů, a to i takových, které na jiných burzách dostupné nejsou. Na burze se však nedá manipulovat s fiat měnou. Tak se označuje jakákoli běžná měna, tedy například i česká koruna.Binance Coin (BNB)

 

Co je Binance Coin

V rámci směnárny lze taktéž obchodovat s kryptoměnou Binance Coin, což je nativní měna celé sítě. Tokeny jsou standardizované ERC 20, jsou založeny na standardu, který vychází z dílny tvůrců Etherea.

Celkový počet vydaných tokenů byl omezen na 200 milionů. Polovina z tohoto množství pak byla rozprodána v rámci ICO. Což je jakýsi prvotní předprodej předtím, než se kryptoměna dostane na burzy. Účelem takovéto akce je zisk prostředků na financování projektu. Myšlenka vychází z konceptu veřejné nabídky akcií.

V současné době je obchodování s kryptoměnou složitější proto, že se jedná o digitální měnu, která je méně známá. V praxi je proto výhodnější si nakoupit dostupný Bitcoin nebo Ethereum a až následně za ně pořídit Binance Coin.

Obchodování na Binance

Binance Coin (BNB)

Zásadní výhodou této směnárny jsou především výrazné úlevy na poplatcích. V prvním roce používání dosáhne sleva na poplatku až 50 %, pokud budete využívat k jejich uhrazení Binance Coin. Slevy trvají celkem čtyři roky, každým dalším rokem se snižují.

Nevýhodou Binance Coin je fakt, že je dostupný prakticky jen na domovské platformě. Obdobně je to i s uchováváním měny. Tokeny je nejlepší držet právě na platformě Binance. Přes výkyvy v hodnotě patří Binance Coin stále mezi třicítku kryptoměn s největší tržní kapitalizací. V současné době se tak do ní určitě vyplatí investovat.

Zda tomu tak bude i v budoucnu, to je s otazníkem. Kryptoměnu totiž udržují primárně uživatelé platformy Binance. Budou-li ochotni zůstat loajální, pravděpodobně měna na své hodnotě v dalších obdobích ztrácet nezačne.

Druhým podstatným kladem při obchodování je dostupnost na širokém spektru zařízení, včetně třeba též mobilních telefonů se systémy Android a iOS. Uživatelské rozhraní je velmi přehledné a snadno pochopitelné.

 

Jak a kde koupit kryptoměnu Binance Coin?

Binance Coin (BNB) lze koupit pouze na kryptoměnové burze BinancePro nákup BNB postupujte podle tohoto návodu:

  1. Založte si účet na směnárně Coinmate a za České koruny si kupte Bitcoiny.
    1. Pokud chcete koupit Bitcoiny za Eura nebo Dolary, založte si účet na směnárně Coinbase
  2. Zdarma si založte účet na kryptoměnové burze Binance
  3. Pošlete si své Bitcoiny z Coinmate (Coinbase) na Binance – není potřeba složité ověření účtu
  4. Ihned můžete na Binance nakoupit kryptoměnu Binance Coin (BNB)

Více informací naleznete na oficiálních stránkách měny Binance.


Jsou pro vás články přínosné? Zasláním jakékoliv drobné částky v bitcoinech (altcoinech) podpoříte provoz stránek a další činnost. Nebo prostě jen klikněte a pošlete nějaký ten btc spam :) Za všechny vaše anonymní příspěvky vřelé díky...

BTC: 3LV7MQqwVP1tayeP9UHHLvVkdKpsP9Mygu

LTC: M8F6dg8zqYxYCeQjrT7kM4S3RmmgFCzUoX

ETH: 0xc7C2D03221CdB3DD1Fb70eD0F3ef525764e66fBF


 

Mohlo by se vám líbit.


*Varování: Informace uvedené v článku jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Obchodování s kryptoměnami, a dalšími produkty je rizikové a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu.

Don`t copy text!

Pin It on Pinterest

Share This