+420 721 713 450

UKLÁDAT DO BANKY? LZE TO I JINAK. ARBOLET!

Arbolet

Určitě jste si všimli, jak nás banky tlačí, obrazně řečeno, ke zdi. Peníze, které jim v dobré víře poskytujeme na jejich obchody si od nás banky s podlým úsměvem berou a za tuto službu nás odměňují, to už s nekrytým výsměchem, úroky ve výši několika málo desetin procenta za rok. Zvláštní je, že ještě před deseti lety se tyto úroky pohybovali kolem 4% za rok, pěkně nám to klesá. Jenže možnost volby vlastně není, banky si v tomto ohledu mezi sebou příliš nekonkurují a tak naše peníze díky těmto úrokovým sazbám ztrácí hodnotu každým dnem. Otázka, vlastně konkrétně dvě otázky znějí: Kam tedy vložit naše peníze aby hodnotu neztrácely a naopak vydělávaly a proč bychom je měli dávat bankám, když nás jen okrádají a ještě se u toho tváří, jakou že nám to poskytují velkou službu? Odpovědi jsou také dvě. Kryptoměny jako Bitcoin (BTC) a další, které velmi pěkně získávají na hodnotě v posledních letech nebo organizace-služba, která se jejich obchodováním zabývá. V tomto článku se budeme věnovat druhé možnosti, službě s názvem Arbolet.

Co je Arbolet?

Arbolet je  česká služba ale i organizace a komunita anonymních lidí, která se od svého založení v roce 2015 prudce rozrůstá. Je tu pro všechny, kterým současný nejen bankovní ale i vládní systém plný byrokracie vadí a chtějí změnu která stále nepřichází. Arbolet tuto změnu nabízí prostřednictvím využití Bitcoinu a služeb a osvěty s ním spojené. Jeho, na první pohled, největší výhodou jsou vlastní BTC a korunové peněženky, díky kterým máte kam svoje Bitcoiny nebo Koruny ukládat bez použití bankovních produktů. Jenže tím to nekončí, to je teprve začátek. K těmto peněženkám jsou totiž k dispozici takzvané vrstvy, které fungují jako spoření. V těchto vrstvách poskytujete Arboletu svoje finance k jeho obchodním činnostem a Arbolet vám za to poskytuje procenta na úrocích. Čili do této chvíle je to téměř stejné jako peníze uložené v bance, jenže… Arbolet vám na úrocích platí od 1,5% až do 12,6% měsíčně podle výběru spořící vrstvy u Korunové peněženky a 6-10% ročně opět podle vrstvy na Bitcoinové peněžence! To už je jiná káva. Nejspíš se teď ptáte, jak někdo může v dnešní době poskytovat tak vysoké úroky? To je výhoda kryptoměn, jejich obchodování přináší díky vysokým výkyvům kurzů také vysoké zisky.Arbolet recenze - Martin Šístek

Tím to ovšem stále nekončí. Arbolet je nejen dobrý způsob jak uložit a zúročit vaše peníze, je to také skvělý vzdělávací systém. Jednotlivé spořící vrstvy se vám totiž odemykají i podle toho, kolik materiálů ke kryptoměnám a dění kolem nich na Arboletu nastudujete, kolik času na službě strávíte, splněním vědomostních kvízů a podobně. Tím jste pozitivně motivování k tomu, abyste se stali aktivními členy komunity a prohlubovali své znalosti jakož i šířili myšlenky Arboletu do světa . Pokud vám ale jde pouze o zhodnocení prostředků a aktivní se být nesnažíte, jsou pro vás tyto spořící-investiční vrstvy určeny také, ovšem jen s polovičním zhodnocením. Skvěle vymyšleno, nemyslíte? Komunita se tím rozšiřuje o aktivní a kvalitní členy, kteří o projekt mají zájem a navzájem se podporují.

Kam až to půjde?

Korunová a BTC peněženka, nadstandardní spoření, vzdělávací systém, články o novinkách domácích i světových od samotných členů, charitativní projekty, podpora a sponzoring projektů zabývajících se Bitcoinem a tak dále, to vše je realita, současné fungování Arboletu. Co nás ale čeká v budoucnosti, co si Arbolet a jeho tvůrci kladou za cíle?

 V budoucnu bychom se měli setkat například s burzou práce, kde členové budou mezi sebou nabízet pracovní příležitosti odměňované místo peněz Bitcoiny. Dočkáme se i platební brány kterou budou moci využívat e-shopy a obchody, které si tím zvednou své tržby a zařídí si tak i slušnou reklamu. Platební kartou od Arboletu budeme moci platit svými prostředky zde uloženými bez nutnosti účtu v bance a mnoho dalšího.

arbolet recenze - Martin Šístek

 Arbolet a celá jeho komunita se zkrátka snaží aby si co nejvíce lidí zde, v České Republice a později i jinde, uvědomilo jakou mají sílu a moc. Moc, ukázat státu a bankám že to bez nich jde a do budoucna půjde, že oni jsou tu pro nás a ne naopak. Bohužel si tuto svojí moc stále uvědomuje málo lidí a z toho mála jich jen malé procento chce opustit svoji komfortní zónu a učinit změnu. Arbolet je tu proto, aby vám, kteří chcete učinit první krok, ukázal že to jde i jednoduše a že tu existuje i mnoho dalších lidí, kteří už ten krok udělali a rádi vám s ním pomůžou.

Staňte se i Vy součástí revolučního českého projektu založeného na skutečných hodnotách a s vizí do budoucnosti. Staňte se členy komunity stejně smýšlejících lidí, kteří přemýšlejí o své existenci a nechtějí být jen tažení většinou.

 

Vystupte z davu! Je tu Arbolet!

Chcete se dozvědět základní informace o Bitcoinu? Podívejte se na následující článek.

 

Jsou pro vás články přínosné? Zasláním jakékoliv drobné částky v bitcoinech (altcoinech) podpoříte provoz stránek a další činnost. Nebo prostě jen klikněte a pošlete nějaký ten btc spam :) Za všechny vaše anonymní příspěvky vřelé díky...

BTC: 3LV7MQqwVP1tayeP9UHHLvVkdKpsP9Mygu

LTC: M8F6dg8zqYxYCeQjrT7kM4S3RmmgFCzUoX

ETH: 0xc7C2D03221CdB3DD1Fb70eD0F3ef525764e66fBF

Napište svůj komentář